Vazgeçtim...

Sana hiç ah etmedim sevgilim. Hiç kötü ol istemedim. Yapamadım herşeye rağmen kıyamadım. İçimden gelmedi değil, aklımdan geçmedi değil ama kıyamadım. Bir tek şey diledim. Çok masum, çok zararsız. Hayatına giren her kadında benim sevgimi ara, benim sevgimi özle istedim. Başka kimsenin seni bemin kadar sevemeyeceğini unutma istedim. Yalan değil yaptım, istedim.

Ama vazgeçtim...

Vazgeçtim sevgilim. Seni öyle çok sevdimki, öyle masumca, öyle hiç birşeysiz. Yine kıyamadım. Sevgimin büyüklüğüne ben bile inanamadım.

Unut istedim sevgilim.

Seni nasıl sevdiğimi unut. Sana olan şevkatimi unut. Sana olan aşkımı unut. Unut çünkü ben bile seni bir daha öyle sevemem. Unut sevdiğim, vazgeçemediğim, herşeye rağmen hayatımdan yok edemediğim. Seni seviyor muyum yoksa nefretmi ediyorum bilemedim. Bir gün öyle, bir gün böyle. Zaman herşeyi geçirirdi hani? geçmiyor işte. Geçmiyorsun hayatımdan. Kaldın. Geçmek bilmedin. Saatler, günler, haftalar, aylar, hatta yıllar geçti. Bir sen geçmedin, gitmedin hayatımdan. Ne acılar, ne dostluklar bitti gitti, bir sen gitmedin. Hayatımı terk etmedin. Oysa ilk gidendin. Herşey  herkes seni takip etmişti. Peşinden gelenler gitti sen kaldın. Anıları sildim, resimleri yırttım, seni hatırlatacak herşeyi sildim hayatımdan. Hatta dostları bile. Seni unutmak istedim. Hepsini unuttum seni unutamadım. Hepsi gitti bir sen kaldın yine bana. Ben ve bendeki sen.

Git sevgilim.

Terk et beni lütfen. En azından bunu yapabilirsin benim için.

Unutmamak için buraya bu günü not ediyorum. Çünkü bugün seni hayatımdan siliyorum. 

Seni terk ediyorum.

 

Bu dünyada, o dünyada kimse seni benim gibi sevmeyecek. Ben seni terk ettim ama bu gerçek seni asla terk etmeyecek.

Vazgeçtiklerime...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !